Lubuski Instytut Zdrowia Psychicznego współpracuje z Fundacją Gracjany Pawlak, od której otrzymuje dofinansowania do konsultacji psychologicznych i psychoterapii.

W 2021 roku możesz skorzystać z następujących możliwości:

  • odbycia jednej konsultacji wstępnej całkowicie bezpłatnie;
  • odbycia pierwszych trzech miesięcy (lub więcej) psychoterapii indywidualnej za 50% najniższej stawki, czyli 75 zł za sesję.

Możesz u nas również pozyskać bezpłatne książeczki psychoedukacyjne o budowaniu zdrowych relacji osobistych i zawodowych, wydane przez tę samą Fundację.

Być może gdzieś obok Ciebie występuje ten problem. Dziecko krzywdzone. Nastolatek zapatrzony w smartfona lub spędzający cały swój czas w świecie gier. Choroba. Dom pełen przemocy za zamkniętymi drzwiami. Sąsiedzi wpatrzeni w ekrany swoich telewizorów i komputerów, z alkoholem pod ręką, żeby zagłuszyć ból samotności, choć tyle polubień w sieci. Koledzy w pracy, zapominający o rodzinach, lub uciekający od nich, choć twierdzący, że to dla nich cały ten biznes… ​Wszędzie tam jest potrzebna psychoterapia. 

Jeśli chcesz przyczynić się do tego, aby życie dziecka lub nastolatka ​z rodziny, w której brakuje ciepłych, bliskich więzi, będącego ​w depresji lub po próbie samobójczej​,​ mogło stać się bardziej znośne, a z czasem może nawet szczęśliwe, wpłać darowiznę w dowolnej wysokości na konto Fundacji. Jeżeli prowadzisz biznes, a jeszcze nie wybrałeś organizacji charytatywnej, której mógłbyś przekazywać ​niewielki procent miesięcznego dochodu – rozważ wspieranie zdrowia psychicznego młodego pokolenia.

Dane:

Fundacja Gracjany Pawlak, ul. Dąbrówki 36/9, 65-096 Zielona Góra, KRS: 0000825817, NIP 929 203 07 96

Nr konta: 31 1600 1462 1893 0955 4000 0001, kod swift PPABPLPK